1402/07/11

گزارش لحظه به لحظه مسابقات لیگ برتر هاکی (پایان دیدار های گروه A و صعود ایلام و آذربایجان شرقی به مرحله نیمه نهایی )

گزارش لحظه به لحظه مسابقات لیگ برتر هاکی آقایان را در اینجا بخوانید

 _دیدار افتتاحیه لرستان برابر ایلام_
 دوازدهمین دوره مسابقات لیگ برتر هاکی باشگاه‌های آقایان کشور با انجام دیدار افتتاحیه و تماشایی ایلام و لرستان آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون هاکی، در این دیدار تیم قدرتمند ایلام با مربیگری ایوب منصور پور موفق شد با نتیجه سه بر یک تیم هاکی لرستان با مربیگری سیامک موسوی را شکست دهد.
علی محبی در دقیقه ۱۱ - رضا رحیمی در دقیقه ۲۶  وصادق فتح اللهی در دقیقه ۳۸ سه گل تیم ایلام را به ثمر رساندند و تک گل تیم لرستان در دقیقه ۲۰ توسط محمد کریمی به ثمر رسید در حالی بود که تیم لرستان در دقایق پایانی دو پنالتی حساس را از دست داد در حالی که می‌توانست بازی به نتیجه تساوی بکشاند. دومین دیدار این مسابقات تا دقایقی دیگر بین تیم پیشگامان سولدوز نقده آذربایجان غربی و تیم هلدینگ مانی خالق ایرانیان آذربایجان شرقی آغاز می شود...

دیدار دوم مسابقات لیگ برتر فدراسیون هاکی (دیدار دوم بین تیم های آذربایجان شرقی و غربی با پیروزی آذربایجان شرقی به پایان رسید)

لیگ برتر هاکی آقایان باشگاهها
 _دیدار جذاب آذربایجان شرقی برابر غربی_
 دومین دیدار دوازدهمین دوره مسابقات لیگ برتر هاکی باشگاه‌های آقایان کشور با انجام بازی جذاب استانهای همسایه آذربایجان شرقی و غربی از گروه A پیگیری شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون هاکی، در این دیدار تیم قدر  و شگفتی ساز هلدینگ مانی خالق ایرانیان آذربایجان شرقی با مربیگری فیروز شاهی مقابل همشهریان خود تیم خوب پیشگامان سولدوز آذربایجان غربی با مربیگری رجب نورانی (سرمربی تیم ملی ترکیه) در یک دیدار نزدیک با نتیجه ۲بریک پیروز شدند.
دراین دیدار رضا نوروز زاده در دقایق ۹ و ۲۰ برای آذربایجان شرقی و مهدی تیموریان در دقیقه ۳۶ تک گل آذربایجان غربی به ثمر رساندند.
در سومین دیدار این مسابقات رقابت ۲تیم سمنان و گلستان از گروه B آغاز شده است.

دیدار سوم مسابقات لیگ برتر آقایان سال  99 (تساوی مهدیشهر سمنان مقابل گلستان)

جام خلیج فارس یادواره سردار دلها شهید«حاج قاسم سلیمانی»
 لیگ برتر هاکی آقایان باشگاهها
 _تساوی مهدیشهر سمنان مقابل گلستان_
 سومین دیدار دوازدهمین دوره مسابقات لیگ برتر هاکی باشگاه‌های آقایان کشور با نتیجه تساوی دیدار تیمهای مهدیشهر سمنان و گلستان از گروه B پیگیری شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون هاکی، در این دیدار تیم یکدست مهدیشهر سمنان با مربیگری محمدعلی ملک احمدی مقابل  تیم سختکوش گلستان با مربیگری رسول باباصادقیان در رقابتی فشرده  به نتیجه مساوی یک بریک رضایت دادند.
حمید نورانیان در دقیقه ۲۱ برای مهدیشهر سمنان و نوید طاهری زاده کاپیتان گلستان در دقیقه ۳۴ گلزنی کردند.
در چهارمین دیدار این رقابتها تیمهای همدان و شهرداری کرمانشاه از گروه B به مصاف هم رفته اند.

 

چهارمین دیدار لیگ برتر آقایان هاکی با پیروزی شهرداری کرمانشاه برابر همدان

جام خلیج فارس یادواره سردار دلها شهید«حاج قاسم سلیمانی»
 لیگ برتر هاکی آقایان باشگاهها
 _پیروزی شهرداری کرمانشاه برابر همدان در دیداری پرحاشیه_
چهارمین دیدار دوازدهمین دوره مسابقات لیگ برتر هاکی باشگاه‌های آقایان کشور با پیروزی ۷بر۲ تیم شهرداری کرمانشاه برابر همدان از گروه B پایان یافت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون هاکی، در این دیدار تیم قدرتمند شهرداری کرمانشاه با مربیگری مسعود بهلولی (وبازیکن) مقابل تیم سختکوش همدان با مربیگری‌ عارف محمدی(وبازیکن) در رقابتی پرحاشیه و پربرخورد که ۵ کارت زرد و قرمز داشت، بانتیجه ۷بر۲ به برتری رسید.
 محمدزارعی در دقیقه ۴ و محسن بهلولی به تنهایی ۶ بار و در دقایق ۸- ۱۳- ۳۵- ۳۷-۳۸-۳۹برای شهرداری کرمانشاه و عارف محمدی و میثم محمدی در دقیقه ۱۱ و۳۲ برای همدان گلزنی کردند.
در پنجمین دیدار رقابتها از عصر امروز تیمهای پیشگامان سولدوز آذربایجان غربی و لرستان دومین دیدار خود از گروه A مسابقات را برگزار خواهند کرد.

 

 

 


جام خلیج همیشه فارس یادواره سردار دلها شهید«حاج قاسم سلیمانی»
 *لیگ برتر هاکی آقایان باشگاهها*
 *_دومین پیروزی ارزشمند ایلام برابر آذربایجان شرقی*_
در پنجمین دیدار لیگ برتر هاکی آقایان باشگاه‌های کشور، ایلام برابر نماینده اذربایجان شرقی پیروز شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون، از گروه A تیم مدعی ایلام با مربیگری ایوب منصور پور با کسب پیروزی قاطع ۴بر۲ برابر تیم هلدینگ مانی خالق ایرانیان آذربایجان شرقی با مربیگری فیروز شاهی، دومین پیروزی خود را جشن گرفت و به تنهایی به صدر جدول گروه A صعود کرد.
برای تیم ایلام، بهداد بیرانوند کاپیتان تیم ملی- یعقوب بهرامی- نیما حیدری و علی محبی به ترتیب در دقایق ۱۷، ۱۸، ۱۹ و۳۳ و برای آذربایجان شرقی مهدی تیموریان و حسین تیموریان در دقایق ۲۸ و ۳۹ گلزنی کردند.
در ششمین بازی مرحله مقدماتی از دقایقی دیگر تیمهای پیشگامان سولدوز آذربایجان غربی و لرستان دومین دیدار خود از گروه A را برگزار خواهند کرد این درحالیست که هر دو تیم در بازی اول خود شکست خورده و برای صعود از گروه نیاز به برد دارند.

 


جام خلیج همیشه فارس یادواره سردار دلها شهید«حاج قاسم سلیمانی»
 *لیگ برتر هاکی آقایان باشگاهها*
 *_تساوی لرستان مقابل آذربایجان غربی*_
در ششمین بازیهای لیگ برتر هاکی آقایان باشگاه‌های کشور،دیدار تیمهای آذربایجان غربی و لرستان به تساوی رسید.
از گروه A تیمهای پیشگامان سولدوز آذربایجان غربی با مربیگری رجب نورانی و تیم سختکوش لرستان با مربیگری سیامک موسوی، به نتیجه مساوی ۲بر۲ رضایت دادند.
برای تیم آذربایجان غربی، رضا نوروززاده و فرهاد عباس زاده به ترتیب در دقایق ۹ و۳۲ و برای لرستان محمد کریمی و احسان یوسفوند در دقایق ۱۱ و ۳۹(پنالتی) گلزنی کردند.
در هفتمین بازی مرحله مقدماتی گروهی از دقایقی دیگر تیمهای شهرداری کرمانشاه و گلستان در دومین دیدار خود از گروه B به مصاف هم می روند.

 


جام خلیج همیشه فارس یادواره سردار دلها شهید«حاج قاسم سلیمانی»
 *لیگ برتر هاکی آقایان باشگاهها*
 *_پیروزی پرگل گلستان برابر شهرداری کرمانشاه*_
در هفتمین بازیهای لیگ برتر هاکی کشور، گلستان به پیروزی پرگل برابر شهرداری کرمانشاه دست یافت.
از گروه B تیم قدرتمند گلستان با مربیگری رسول باباصادقیان برابر تیم قدر شهرداری کرمانشاه با مربیگری مسعودبهلولی، به پیروزی درخشان و پرگل ۸بر۶ دست یافت.
برای تیم گلستان، امیرمهدی میرزاخانی در دقایق ۳و۶ ونوید طاهری راد ملی پوش کشورمان در دقایق۱۲(پنالتی)- ۱۹- ۲۲-۳۳-۳۵و۳۸ و برای شهرداری کرمانشاه محمد زارعی و پیام جمشیدی در دقایق ۱۵ و ۲۲ و محسن بهلولی در دقایق ۵- ۱۳(پنالتی)- ۱۹ و ۲۱ گل زدند.
در هشتمین و آخرین بازی مرحله مقدماتی گروهی امشب از دقایقی دیگر تیمهای قدر مهدیشهر سمنان و همدان از گروه B  برابر هم صف آرایی می کنند.

 

روز دوم مسابقات لیگ برتر آقایان کشور

 

برای دیدن لایو و تصاویر بیشتر به صفحه جدید اینستا گرام به آدرس instagram.com/hockeyfed.ir مراجعه کنید
جام خلیج همیشه فارس یادواره سردار دلها شهید«حاج قاسم سلیمانی»
 *لیگ برتر هاکی آقایان باشگاهها*
 *_پیروزی ارزشمند همدان برابر تیم قدر مهدیشهر سمنان*_
در هشتمین و آخرین بازیهای روزنخست لیگ برتر هاکی، شب گذشته همدان یک پیروزی دلچسب برابر تیم مهدیشهر سمنان کسب کرد.
از گروه B تیم همدان با مربیگری عارف محمدی برابر تیم قدر مهدیشهر سمنان با مربیگری محمدمهدی ملک احمدی، به پیروزی درخشان ۳بریک دست یافت.
۳ گل تیم همدان را عارف محمدی در ۱۳-۱۵ و۳۶ به ثمر رساند و هت تریک کرد. تک گل تیم سمنان هم توسط حمید نورانیان در دقیقه۳۶ به ثبت رسید.
در نهمین و بازیهای پایانی مرحله گروهی، امروز شنبه ۱۶ اسفندماه از دقایقی دیگر تیمهای لرستان و آذربایجان شرقی از گروه A برابر هم دیدار می کنند.

جام خلیج همیشه فارس یادواره سردار دلها شهید«حاج قاسم سلیمانی»
 *پایان دیدارهای گروهA لیگ برتر هاکی آقایان باشگاهها*
 _صعود ایلام و آذربایجان شرقی به نیمه نهایی_
 *_پیروزی دلچسب آذربایجان شرقی برابر تیم لرستان*_
 *وداع تلخ تیم شایسته آذربایجان غربی از گردونه مسابقات*

در ادامه بازیهای گروه A لیگ برتر هاکی، صبح امروز شنبه ۱۶ اسفندماه، تیم هلدینگ مانی خالق ایرانیان آذربایجان شرقی در دیداری نزدیک با نتیجه ۲بریک از سد تیم لرستان گذشت و به نیمه نهایی راه یافت.
مهدی تیموریان و سجاد ممی زاده کاپیتان تیم در دقایق ۱۰و۱۲ برای آذربایجان شرقی و احسان یوسفوند در دقیقه ۹ تک گل تیم لرستان را وارد دروازه حریف کردند.
با ثبت این نتیجه تیم لرستان با یک امتیاز حذف شد.
در آخرین دیدار تشریفاتی مرحله مقدماتی گروه A، دقایقی پیش دیدار پیشگامان سولدوز آذربایجان غربی با مربیگری رجب نورانی سرمربی تیم ملی با تیم مدعی ایلام برگزار شد و آذربایجانی های باغیرت با تحمیل شکست ۳بر۲ به ایلام با ارائه یک دیدار تماشایی باافتخار وکسب ۴ امتیاز باوداعی تلخ از ادامه مسابقات حذف شدند.
در پایان رقابتهای گروه A ، تیمهای ایلام و آذربایجان شرقی هر کدام با ۶ امتیاز و بدلیل تفاضل گل بعنوان تیم اول و دوم گروه به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.
دیدارهای باقی مانده از گروه B جهت مشخص شدن تیمهای صعود کننده در جریان است و طبق برنامه ابتدا مهدیشهر سمنان با شهرداری کرمانشاه و در ادامه گلستان با همدان دیدار خواهند کرد.