1402/12/11

امضای تفاهمنامه بین فدراسیون هاکی و سازمان جوانان جمعیت هلال احمر

تفاهمنامه بین فدراسیون هاکی و سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به امضا رسید

به گزارش روابط عمومی فدراسیون هاکی تفاهمنامه بین فدراسیون هاکی و سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به امضا رسید. دکتر بهرام قدیمی در این جلسه با اشاره به اینکه عضو سازمان جوانان جمعیت هلال احمر بوده گفت: در راستای مسئولیت اجتماعی این نهاد مردمی ، دانشجویان رشته های مختلف از خدمات این سازمان بهره مند شده اند و این سازمان سابقه حمایت از ورزش دانشجویان را داشته است . وی با اشاره به اهمیت این تفاهمنامه خاطر نشان کرد :باید از ظرفیت های سازمان جوانان جمعیت هلال احمر جهت توسعه کمی و کیفی ورزش هاکی و همچنین فضاهای ورزشی سالنی و چمنی استفاده کنیم و فدراسیون هم در قبال آن آموزش ، مربی و تجهیزات هاکی را در اختیار اعضای این سازمان قرار خواهد داد.
حجت‌الاسلام سیدهاشم حسینی المدنی رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با اشاره به ظرفیت‌های این سازمان از نظر تعداد اعضا، ظرفیت‌های فضا و تجهیزات فیزیکی سازمان گفت: برای استفاده از این ظرفیت‌ها و جذب و استعدادیابی جوانان علاقه‌مند، روز گذشته با فدراسیون‌هاکی تفاهم نامه همکاری امضا کردیم.

وی ادامه داد: طبق بندهای این تفاهم‌نامه، از این پس، اعضای سازمان جوانان می‌توانند از امکانات و تجهیزات ورزشی و همچنین دوره‌های آموزشی مربیگری و داوری در درجات مختلف که برای توانمندسازی و شکوفایی استعدادها برگزار می‌شود، بهره‌مند شوند.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: این تفاهم‌نامه در بخش هاکی و بخش دانشجویی امضا شده و بر اساس تفاهم انجام شده، فدراسیون‌هاکی نیز می‌تواند از امکانات جمعیت هلال‌احمر از جمله سالن‌های ورزشی متعلق به این سازمان استفاده کند.