1402/07/08

وزیر ورزش و جوانان گفت: حضور مردم در انتخابات به معنای مقبولیت اصل نظام توسط مردم است/ ورزشکاران ما مرد میادین سخت هستند

وزیر ورزش و جوانان گفت: حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری به معنای مقبولیت اصل نظام توسط مردم است تا در چارچوب یک انتخاب درست برای سرنوشت خود و آینده شان، تصمیم گیری کنند.

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در دویست و هشتاد و دومین نشست شورای معاونان با بیان این که در آستانه یک حماسه تاریخی هستیم، تاکید کرد: جامعه ورزش و جوانان در تمامی عرصه‌های حمایت از نظام، حضور داشته و بی‌تردید در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به موثرترین شکل نقش آفرین و خالق حماسه‌ای تاریخی خواهند بود.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری به معنای مقبولیت اصل نظام توسط مردم است تا در چارچوب یک انتخاب درست برای سرنوشت خود و آینده شان، تصمیم گیری کنند.

او این نکته را مورد توجه قرار داد که این حضور در واقع بیانگر این است که مردم باور دارند، مسیر رشد توسعه، پیشرفت کشور ، بالندگی و مردمسالاری از داخل صندوق‌های رای می گذرد و با اعتقاد به این که باید آینده و سرنوشت شان را خودشان تعیین کنند در انتخابات حضور خواهند یافت.