1402/07/08

ثبت نام کارگاه نقش عضلات میان تنه در پیشگیری از کمردرد و بهبود عملکرد های ورزشی آغاز شد

ثبت نام کارگاه نقش عضلات میان تنه در پیشگیری از کمردرد و بهبود عملکرد های ورزشی با حضور متخصصین دکترای علم تمرین، جراح ارتوپدی، متخصص طب فیزیکی و توانبخشی و رئیس کمیته پزشکی فدراسیون هاکی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون هاکی، این دوره آموزشی در تاریخ 19 خرداد ، ساعت 18 الی 21 و بصورت وبینار در پلتفرم اسکای روم برگزار میگردد.

مباحث اصلی این دوره که مخاطبین آن ورزشکاران تمامی رشته های ورزشی و ورزشکاران جامعه هاکی است عبارتند از:

 

1 -علل اهمیت کمر درد در ورزشکاران و فواید آگاهی از آن

2-آسیب ستون فقرات، تشخیص و راههای درمانی و عوارض بلند مدت در ورزش

3 - آناتومی ستون فقرات و بررسی نقاط احتمالی آسیب در ورزش

4 -تمرینات مقاومتی و نقش هسته مرکزی بدن در عملکردهای ورزشی

 

هزینه این دوره که با ارائه مدرک معتبر از طرف فدراسیون هاکی و 15 امتیاز برای متقاضیان دریافت مدرک مربیگری هاکی برگزار میشود یک میلیون ریال می باشد که برای اعضای سامانه هاکی 50 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است. متقاضیانی که علاقه مند به دریافت مدرک و عضویت نمی باشند نیز با پرداخت یک میلیون ریال (از طریق ارسال فیش واریزی به شماره حساب فدراسیون به شماره 108614387005 )میتوانند در این وبینار تخصصی شرکت کنند.

گفتنی است این تخفیف برای تمامی دوره های فدراسیون هاکی در نظر گرفته خواهد شد و ورزشکاران و علاقه مندان هاکی تنها با یک بار ثبت نام و پرداخت وجه عضویت (ششصد هزار ریال) از تخفیفات دوره های آموزشی و نیز دریافت مدرک معتبر  بهره مند خواهند گردید.

علاقه مندان ثبت نام از طریق سامانه هاکی لازم است به وب سایت هاکی به آدرس http://hockeyfed.ir/ مراجعه نموده و روی عضویت  ورزشکار/مربی/داور کلیک کنند. پس از انجام مراحل عضویت در آدرس وب سایت فدراسیون، در قسمت ثبت نام دوره های مربیگری کلیک کرده و پس از انتخاب فدراسیون ، از لیست دوره های تعریف شده دوره آموزشی نقش عضلات میان تنه در پیشگیری از کمردرد و بهبود عملکردهای ورزشی را انتخاب نمایید. و یا مستقیم به لینک زیر مراجعه نمایید.

http://portal.hockeyfed.ir/Azmon/All?id=1

همچنین میتوانید جهت کسب اطلاعات تخصصی و ارسال فیش واریزی به شماره 09906391602  در اپلیکیشن واتس اپ، پیام ارسال نمایید.