1401/07/14

مجمع عمومی عملکرد سالیانه فدراسیون هاکی برگزار شد

مجمع سالیانه فدراسیون هاکی با حضور جناب آقای پولادگر معاون محترم توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، دکتر فرهادیان مدیر کل امور مشترک فدراسیون ها ، دکتر قدیمی رئیس فدراسیون هاکی ،دکتر البرز دبیر فدراسیون ،نمایندگان ارگانهای نیروهای مسلح، فدراسیون ملی ورزشهای دانشجویی، فدراسیون کارگری، نمایندگان باشگاهها ، نماینده شهرداری و سایر اعضاء به صورت حضوری و روسای هیات‌های استانی به صورت تعدادی حضوری و تعدادی به صورت وبینار در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون هاکی ،مجمع سالیانه فدراسیون هاکی با حضور جناب آقای پولادگر معاون محترم توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، دکتر فرهادیان مدیر کل امور مشترک فدراسیون ها ، دکتر قدیمی رئیس فدراسیون هاکی ،دکتر البرز دبیر فدراسیون ،نمایندگان ارگانهای نیروهای مسلح، فدراسیون ملی ورزشهای دانشجویی، فدراسیون کارگری، نمایندگان باشگاهها ، نماینده شهرداری و سایر اعضاء به صورت حضوری و روسای هیات‌های استانی به صورت تعدادی حضوری و تعدادی به صورت وبینار در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار شد.


عملکرد فعالیت سالیانه، گزارش حسابرسی و مالی فدراسیون هاکی در سال ۱۴۰۰  و  همچنین برنامه عملیاتی و بودجه سال ۱۴۰۱ ، تقویم ورزشی سال ۱۴۰۱، آیین نامه برگزاری دوره های مربیگری ،داوری و مدرسی و همچنین روند آماده سازی و تکمیل اولین آکادمی بین المللی هاکی در مجموعه ورزشی آزادی و همچنین روند آماده سازی تیم ملی جهت حضور در مسابقات جهانی آفریقای جنوبی در پایان سال جاری از مهمترین موضوعاتی بود که در این مجمع به تصویب اکثریت اعضاء رسید.

محمد پودلاگر در مجمع گفت: هاکی روند رو به رشدی دارد و مواردی که امروز گزارش شد نوید این را می‌دهد که می‌توانیم روزهای خوبی پیش رو داشته باشیم. یک لژیونر هم داریم که بعدها مثل تیم فوتبال که بیشترین بهره را از لژیونرهایش می‌برد، لژیونرهای هاکی هم به تیم ملی کمک کنند.
او ادامه داد: هاکی به نسبت برخی از فدراسیون در برخی موارد مثل برگزاری مجامع هیات‌ها نمره بالاتری می‌گیرد. هیات‌ها بازوان فدراسیون هستند. از طرفی آقای قدیمی توانسته حمایت منابع بین‌المللی را داشته باشد که خیلی نکته خوبی است. نهادهای بین‌المللی هم با بررسی کمک می‌کنند قطعا منابع خود را روی سنگلاخ نمی‌ریزند بلکه زمینه توسعه این ورزش را در ایران دیده‌اند که کمک می‌کنند.