1401/07/15

حضور معاون علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در فدراسیون هاکی

فدراسیون هاکی میزبان حجت الاسلام والمسلمین دکتر خسروپناه رئیس کمیته اخلاق کنفدراسیون هاکی آسیا و معاون علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر فروردین رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی بود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون هاکی ،فدراسیون هاکی میزبان حجت الاسلام والمسلمین دکتر خسروپناه رئیس کمیته اخلاق کنفدراسیون هاکی آسیا و معاون علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر فروردین رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی بود . دکتر فروردین رئیس فراکسیون ورزش مجلس با حضور در فدراسیون هاکی و دیدار با دکتر قدیمی رئیس فدراسیون ، ضمن تاکید لزوم حمایت های مادی ‌و معنوی مجلس و دولت از ورزش کشور بخصوص ورزش محبوب و اصیل هاکی ، از روند فعالیت های این فدراسیون مطلع شد . دکتر فروردین از آمادگی کامل خود و فراکسیون ورزش مجلس برای حمایت از فدراسیون هاکی خبر داد و با اشاره به سابقه موفق مدیریت ورزشی دکتر قدیمی در دانشگاه آزاد اسلامی ، از روند رشد این رشته در سالهای اخیر بخصوص ارتقای چشمگیر هاکی در مناطق دورافتاده و روستاها و همچنین رشد قابل توجه در مبحث استعدادیابی و آموزش ابراز خوشحالی و امیدواری کرد .وی یکی از اتفاقات مثبت اخیر رخ داده را توجه ویژه فدراسیون به شاخه المپیکی این رشته یعنی هاکی چمنی عنوان کرد . 
در این دیدار صمیمی دکتر قدیمی رئیس فدراسیون هاکی ، با ارائه گزارش کاملی از روند اردوهای آماده سازی تیم های ملی آقایان و بانوان جهت حضور در مسابقات آسیایی تایلند ، از حمایت های دکتر فروردین قدردانی کرد. در این جلسه که در ادامه دیدار هفته گذشته دوطرف در فیروزآباد استان فارس انجام شد ، نیازهای زیرساختی و مادی فدراسیون هاکی جهت گسترش هرچه بیشتر این رشته در بخش چمن و ساحلی در سطح همه استانهای کشور مورد بررسی قرار گرفت و رایزنی هایی جهت حمایت هرچه بیشتر مجلس و دولت از این رشته محبوب صورت پذیرد .