1402/07/11

میرمعصوم سهرابی رئیس هیات هاکی آذربایجان‌شرقی شد

مجمع انتخاباتی هیات هاکی آذربایجان‌شرقی برگزار و میرمعصوم سهرابی به مدت چهار سال دیگر به عنوان رییس این هیات ورزشی انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون هاکی، در مجمع انتخاباتی هیات هاکی آذربایجان ‌شرقی که روز شنبه 20 اردیبهشت ماه در سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد، سهرابی با کسب تمامی 13 رای ممکن در این سمت ابقا و برای سومین بار رئیس این هیات شد. گفتنی است در کارنامه وی نایب رئیسی پیشین فدراسیون هاکی نیز به چشم می خورد.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در انتخاب رییس هیات هاکی گفت: اعضای محترم مجمع در بحث پیشرفت هاکی آذربایجان شرقی به این نتیجه رسیدند که میرمعصوم سهرابی می تواند این هیات را همچنان مدیریت کند و ما این آمادگی را داریم تا از رویداد های هاکی میزبانی کنیم.

ایوب بهتاج خاطر نشان کرد: در فدراسیون هاکی و هیأت‌ رییسه آن افراد کاربلد بر سر کار هستند و از اینکه ورزشکاران ما نیز جزئی از هاکی کشور هستند، خوشحالم و ما نیز تمام تلاش خود را برای رسیدن به اهداف فدراسیون به کار خواهیم بست و البته که از دستاوردهای آن بهره مند می شویم.

بهتاج درخصوص استفاده از ظرفیت های منحصر به فرد آموزش و پرورش برای توسعه ورزش هاکی اضافه کرد: انتظار داریم آموزش و پرورش استان یکی از سالن های خود را در تعامل با هیأت هاکی استان در اختیار این ورزش و ورزشکاران و مربیان آن قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه حضور تیم های جوان در مسابقات بین المللی موجب پختگی و ارتقای سطح بازی آنان می شود، عنوان کرد: هیأت هاکی آذربایجان شرقی می تواند با شناسایی مسابقات بین المللی منطقه و کشورهای همسایه، در تعامل با فدراسیون و بخش خصوصی، تیم های استان را به این مسابقات اعزام کند.

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی اظهار کرد: ما آمادگی داریم تا برای همه کلاس ها، دوره‌ها و مسابقات فدراسیون هاکی میزبانی کنیم.

دکتر علی اصغر کاراندیش، عضو هیات رئیسه فدراسیون هاکی کشور و نماینده فدراسیون در مجمع انتخاباتی آذربایجان شرقی نیز گفت: در فدارسیون نیز ایده های نابی برای هاکی کشور متصور هستیم که با کمک جوانان سراسر کشور افق روشنی برای هاکی مشاهده می شود.

رییس هیات هاکی آذربایجان شرقی نیز گفت: حمایت بخش خصوصی استان برای تشکیل تیم های هاکی استان و حضور در لیگ های مختلف کشور یکی از خواسته های خادمین این رشته ورزشی بوده است که با مساعدت مالی هواپیمایی آتا که از حامیان ورزش استان است، می توانیم به این هدف نایل شویم.

دکتر میرمعصوم سهرابی با درخواست ایجاد مکانی مناسب در مجموعه ورزشی یادگار امام(ره) تبریز برای رشته ورزشی هاکی، عنوان کرد: امیدواریم با افزایش پایگاه های این رشته ورزشی در استان، هاکی استان به رشد سالهای قبل خود از لحاظ کیفیت و کمیت برسد.