1402/07/08

دیدار رئیس فدراسیون هاکی و رئیس فراکسیون ورزش مجلس در فیروزآباد استان فارس

دکتر قدیمی رئیس فدراسیون هاکی که به دعوت دکتر فروردین رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی به شهرستان فیروزآباد استان فارس سفر کرده است ، صبح امروز در دیدار صميمي بین طرفین، مصوبات ارزشمندی از طرف ریاست فدراسیون در راستای توسعه هاکی شهرستان فیروزآباد تصویب شد که از مهمترین آنها احداث زمین تخصصی هاکی در این شهرستان است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون هاکی، دکتر قدیمی رئیس فدراسیون هاکی که به دعوت دکتر فروردین رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی به شهرستان فیروزآباد استان فارس سفر کرده است ، صبح امروز در دیدار صميمي بین طرفین، مصوبات ارزشمندی از طرف ریاست فدراسیون در راستای توسعه هاکی شهرستان فیروزآباد تصویب شد که از مهمترین آنها احداث زمین تخصصی هاکی در این شهرستان است .
همچنین در این دیدار دکتر فروردین تاکید داشت حمایت خود را در جهت توسعه ورزش محبوب هاکی در کشور و حمایت از این فدراسیون در دستور کار فراکسیون ورزش مجلس قرار داده است .
مهندس عاقبت بین رئیس هیئت هاکی استان نیز در این جلسه اذعان داشت فیروزآباد دارای استعداد های بسیار خوبی در ورزش هاکی است و  وجود ملی پوشان و بازیکنان و کادر اجرایی ،باعث پیشرفت قابل توجه این هیئت شده است .
از دیگر مصوبات این سفر فعال سازی هیئت های هاکی شهرستان فراشبند و قیر و میمند بود . ضمنا در این سفر از امکانات دانشگاه آزاد این شهرستان نیز بازدید بعمل آمد .