1402/07/11

دکتر محمد ملکی رئیس جدید هیات هاکی البرز شد.

با برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت هاکی استان البرز: محمد ملکی رئیس جدید این هیات شد.

با برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت هاکی استان البرز:

محمد ملکی رئیس جدید این هیات شد.

با برگزاری مجمع انتخاباتی هیات هاکی استان البرز، دکتر محمد ملکی به مدت 4 سال رئیس جدید این هیات انتخاب و معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون، این مجمع انتخاباتی روز سه شنبه 6 آبان ماه 1399 با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و پیشگیری از بیماری کرونا، با حضور دکتر بهرام قدیمی رئیس فدراسیون، مجتبی جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، کیهان گلستانی معاون توسعه امور ورزش، سید نعمت خلیفه خلیفه سرپرست هیات و اعضای مجمع در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد و طی این مجمع، محمد ملکی توانست از 11 رای ممکن، با کسب 7 رای و اکثریت آرا، برای مدت 4 سال به عنوان رئیس هیئت هاکی استان البرز انتخاب و معرفی شود. مجید رستم صولت دیگر کاندید این هیات هم 4 رای بدست آورد ضمن اینکه پیش از رای گیری مهدیه آدینه و مجید رجائی 2 کاندید دیگر انصراف دادند.

گفتنی است محمد ملکی دکتری مدیریت ورزشی و مدرس دانشگاهست و در رزومه باسابقه وی مدیریت ورزشی سازمانها و برگزاری رویدادهای مهم ورزشی به چشم میخورد.

رئیس فدراسیون هاکی از ورود این رشته ورزشی بعد از 51 سال به آموزش و پرورش خبر داد.

دکتر بهرام قدیمی رئیس فدراسیون هاکی باحضور در مجمع انتخاباتی هیئت استان البرز گفت: طی سال های اخیر با برنامه ریزیها و اقدامات صورت گرفته، فدراسیون هاکی کشور روند رو به جلو و پیشرفت چشمگیری داشته است.

وی افزود: قهرمانی تیم ملی در آسیا و کسب رنکینگ توسط بانوان از جمله دستاوردهایی است که شاهد آن بوده ایم.

قدیمی با بیان این که «بعد از 51 سال هاکی را وارد آموزش و پرورش کردیم» اظهار کرد: این اقدام، کاری مهم و اثرگذار در توسعه هاکی و آینده روشن این رشته ورزشی خواهد بود.

رئیس فدراسیون هاکی تأکید کرد: پیشبرد امور و توسعه و پیشرفت هاکی استان البرز فقط با یکدلی و بردباری تمام اعضا رقم خواهد خورد.

وی تصریح کرد: امیدواریم هاکی استان البرز با برنامه ریزی صحیح، در آینده ای نه چندان دور به جایگاه اصلی خود در سطح کشور دست پیدا کند.

مدیرکل ورزش و جوانان البرز، وضعیت کنونی هاکی استان را در شأن این هیات ورزشی ندانست.

مجتبی جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز باحضور در مجمع انتخاباتی هیات هاکی اظهار کرد: زمانی رئیس هیات و کل مجموعه یک هیات می توانند موفق باشند که از تمام ظرفیت موجود برای توسعه آن رشته بهره ببرند.

وی افزود: انتظار داریم رئیس منتخب از توان و پتانسیل سایر کاندیدا نیز در پیشبرد اهداف هاکی استان استفاده کند.

جانعلی با بیان این که " وضعیت کنونی در شأن هاکی البرز نیست " گفت: در اولین اقدام به زودی دفتر کار هیات هاکی مشخص شده و مکانی را برای فعالیت این رشته در اختیار هیات می گذاریم.

وی با تأکید بر لزوم کار تیمی در هیات، عنوان کرد: رفاقت و همدلی اعضای هیات، می تواند موجب بر طرف شدن مشکلات و توسعه هاکی در استان شود.

مدیرکل ورزش وجوانان استان البرز با بیان این که " نباید بگذاریم مظلومیت هاکی در البرز ادامه پیدا کند" ادامه داد: استفاده از ظرفیت مراکز صنعتی و جذب بخش خصوصی به این رشته مهیج و جذاب می تواند راهگشاری بسیاری از مسائل هیئت باشد.

وی تصریح کرد: اداره کل ورزش و جوانان البرز با هر آنچه که در توان دارد در کنار فدراسیون هاکی، از رشد و توسعه هاکی در استان البرز حمایت خواهد کرد.

 http://alborz.msy.gov.ir/news/2020789.htm

 http://alborz.msy.gov.ir/news/2020792.htm

 http://alborz.msy.gov.ir/news/2020790.htm