1402/07/08

پزشک تیم ملی هاکی بانوان ایران: یکی از بهترین اردوهای ورزشی را برگزار کردیم

مصاحبه با پزشک تیم ملی درباره اردوی تیم ملی بانوان

سروین نصرتی پزشک تیم ملی هاکی بانوان ایران اظهار داشت: بدون تردید جامعه ورزش مانند دیگر اقشار مردم باید دستورالعمل های بهداشتی را جدی بگیرند تا روز به روز روند پاندمی کرونا در کشورمان نزولی  و زنجیره انتقال کرونا قطع شود، درست به این علت اردوی تیم ملی هاکی بانوان ایران با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و به بهترین شکل ممکن برگزار شد.
 وی افزود: پیش از شروع اردو تمامی از تمامی نفرات تست PCR گرفته  و طبق برنامه ریزی صورت گرفته نفرات ۲۴ ساعت در قرنطینه حضور داشته و پس از اینکه تست ها منفی اعلام شد تمرینات در فضای کاملا بهداشتی آغاز گردید.
 پزشک تیم ملی هاکی بانوان خاطرنشان کرد: استانداردهای بهداشتی در این اردو کاملاً رعایت شد و با جرات می توانم بگویم یکی از بهترین اردوهای ورزشی که در دوران کرونا برگزار شد همین اردوی تیم ملی بانوان هاکی بود.
نصرتی تصریح کرد: خوشبختانه در طول برگزاری این اردو آسیب دیدگی خاصی برای بازیکنان وجود نداشت و آن ها بدون هیچ مشکلی اردو را به پایان رساندند. پزشک تیم ملی هاکی در پایان گفت:باتوجه به اینکه ریکاوری و تغذیه بازیکنان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، در این باره تمامی اقدامات لازم را انجام دادیم تا بازیکنان در شرایط مناسبی باشند.

سروین نصرتی از پزشکان جوان ایران محسوب می‌شود که دکترای آسیب‌ شناسی ورزشی را داشته و تکنیسین اتاق عمل است.
نصرتی با سال ها حضور در کنار تیم های ملی بانوان نظیر تکواندو، کاراته تجربیات ارزشمندی را دارد.