1402/07/11

رييس و عضو هیات رئیسه فدراسيون هاکی در اردوی تیم بانوان؛ تلاش های شما قابل ستایش است

رییس و عضو هیات رییسه فدراسیون هاکی از اردوی تیم ملی هاکی بانوان ایران بازدید کردند.

رییس و عضو هیات رییسه فدراسیون هاکی از اردوی تیم ملی هاکی بانوان ایران بازدید کردند و ضمن اعلام حمایت برای دختران هاکی باز آرزوی موفقیت کردند.
 دکتر بهرام قدیمی رئیس و دکتر فرشاد قهرمانی عضو هیئت رئیسه فدراسیون هاکی به همراه بهروز  گردان،ایرج رحمانی، کامران کتال، پیمان جمال آبادی و محمدرضا  تاجدوزیان از تمرینات تیم ملی هاکی بازدید کردند و در مورد روند پیشرفت تیم با کادر فنی و بازیکنان به صحبت پرداختند .
در ابتدای این دیدار نیلوفر عبدی ضمن اعلام گزارش از روند آماده سازی تیم ملی بانوان گفت: در این مدت با امکاناتی که فدراسیون هاکی در نظر گرفت تمرینات خوبی انجام شد و با یاری خدا سعی خواهیم کرد در مسابقات قهرمانی آسیا بهترین نتایج را بگیریم .
در ادامه دکتر بهرام قدیمی خطاب به ملی پوشان گفت: در این مدت از شما ورزشکاران و مربیان تشکر می‌کنم که در این ایام کرونا با تمام وجود تلاش می کنید.
 وی افزود: امیدوارم شما ورزشکاران عزیز در مسابقات آسیا و تورنمنت های بین المللی که در پیش داریم موفق باشید.
 رئیس فدراسیون هاکی خاطرنشان کرد: امیدوارم هرچه خیر است برای شما که الگوی جوانان هستید اتفاق بیوفتد.
 در ادامه دکتر فرشاد قهرمانی عضو هیئت رئیسه فدراسیون هاکی دقایقی برای مربیان و بازیکنان تیم ملی به صحبت پرداخت، او در جام ملی پوشان این جملات را بر زبان آورد: سخت کوشی و تلاش شما بانوان محترم هاکی باز قابل ستایش و تقدیر است، فدراسیون هاکی بدون هیچ تفاوتی با مردان تمامی امکانات لازم را فراهم می کند تا بتوانید نمایندگان شایسته‌ای برای ایران عزیز باشید.
 وی افزود ما به همه شما امیدوار هستیم و امیدواریم مزد زحمات خود را در مسابقات قهرمانی آسیا گرفته و روی سکو بروید ، همدلی و اتحاد نقش مهم و بزرگی در افتخار آفرینی های شما دارد و  همواره بابت نمایش عزت و عفت بانوان این مرز و بوم از شما عزیزان تشکر می کنم.
در پایان به مناسبت میلاد با سعادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) و بزرگداشت روز دختر از سوی دکتر فرشاد قهرمانی عضو هیات رئیسه فدراسيون هاکی از بانوان هاکی باز تجلیل و هدایایی به آنها اهدا شد و او گفت:انتظار می رود بانوان و دختران ما با الگو قراردادن سیره زندگی بزرگوارانی همچون فاطمه معصومه(س) سیر کمال را در پیش گرفته و بیش از پیش مایه عزت جامعه اسلامی شوند.