1402/07/08

تقدیر فدراسیون ها‌کی از حضور گسترده و پرشور مردم در انتخا‌بات

فدراسیون ها‌کی جمهوری اسلامی ایران با صدور بیانیه‌ای از حضور گسترده مردم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، یازدهمین دوره انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبر‌گان رهبری و همچنین ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تقدیر کرد.

در این بیانیه آمده است:
مردم متعهد، همیشه در صحنه و آگاه بار دیگر با هوشیاری و یكد‌لی، همگام و هم صدا با مردم جای جای سرزمین پهناور ایران اسلامی در انتخابات دعوت مقام معظم رهبری را لبیك گفتند و با آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی تجدید پیمان كرد‌ند و با حضور پرشور و شعور خود پای صندوق‌های رای برگ زرین دیگری به تاریخ حماسی ایران افزودند.
حضور میلیونی مردم آگاه در انتخابات تجلی بصیرت سیاسی است كه تصویری امیدوار كننده و مصمم از مردم ایران را در معرض دید جهانیان قرار داد كه موجب مباهات، اقتدار و افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
به عنوان عضوی از خانواده بزرگ ورزش از مشارکت پرشور و باشکوه آحاد مختلف مردم عزیز بخصوص ورزشکاران و قهرمانان، مربیان و داوران، اعضای باشگاه ها و هیات های ورزشی ها‌کی در انتخابات تشکر می‌کنیم و انتظار داریم دولت جدید به وظایف قانونی با اعتلای مکتب اسلامی و حفظ آرمان های انقلاب اسلامی عمل کنند و بستر رفاه برای مردم همیشه در صحنه را فراهم کنند.