1402/07/08

دعوت حجه الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر عبدالحسین خسروپناه از مردم برای شرکت گسترده در انتخابات

دعوت حجه الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر عبدالحسین خسروپناه رئیس کمیته فرهنگی فدراسیون هاکی و رئیس کمیته اخلاق هاكى اسيا از مردم برای شرکت گسترده در انتخابات ریاست جمهوری 1400

بسم الله الرحمن الرحیم
«وَالَّذِينَ جَاهَدُوا فِينَا لَنَهْدِيَنَّهُمْ سُبُلَنَا وَإِنَّ اللَّهَ لَمَعَ الْمُحْسِنِينَ»
«ﻭ ﻛﺴﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﺑﺮﺍی [ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﺁﻭﺭﺩﻥ ﺧﺸﻨﻮﺩی] ﻣﺎ [ﺑﺎ ﺟﺎﻥ ﻭ ﻣﺎﻝ] ﻛﻮﺷﻴﺪﻧﺪ، ﺑﻲ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺁﻧﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺭﺍﻩ ﻫﺎﻱ ﺧﻮﺩ [ﺭﺍﻩ ﺭﺷﺪ، ﺳﻌﺎﺩﺕ، ﻛﻤﺎﻝ، ﻛﺮﺍﻣﺖ، ﺑﻬﺸﺖ ﻭ ﻣﻘﺎم ﻗﺮﺏ] ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ؛ ﻭ ﻳﻘﻴﻨﺎً ﺧﺪﺍ ﺑﺎ ﻧﻴﻜﻮﻛﺎﺭﺍﻥ ﺍﺳﺖ.»
سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری در گام دوم نظام انقلاب اسلامی برگزار می‌شود؛ در مقطعی از انقلاب اسلامی که دوست و‌ دشمن می داند همه دستاوردهای مثبت آن، زاییده جریان انقلابی- جهادی و همه کاستیهایش، معلول جریان غیرانقلابی-عافیت طلب است و مع الاسف، بیش از یک دهه است که پاره ای از دولتمردان گرفتار این علت نامیمون اند.
حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب اصلح و دارای برنامه عدالت خواه و تجربه مدیریت کلان اجرایی کشور و روحیه انقلابی- جهادی می تواند تحولی از نوع تحول خمینی را رقم زند.
پس مردم عزیز ایران اسلامی، فرصت را از دست ندهید و با انتخاب رییس جمهور شایسته و بایسته، جریان انقلابی- جهادی را احیا کنید؛ یعنی جریان مکتب خمینی و خامنه ای و شهید مطهری و شهید بهشتی و شهید رجایی و شهید حاج قاسم و شهید فخری زاده ها.

باری، شرکت در انتخابات، حق الناس و کوتاهی در آن، آسیب زدن به حقوق خود و دیگران است. پس شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و مجلس خبرگان رهبری و شوراهای شهر و روستا، تکلیفی الهی و حق الناس غیر قابل اسقاط است.
و آخر دعوانا ان الحمدلله رب العالمین
و السلام علیکم و رحمة الله و برکاته
عبدالحسین خسروپناه
طلبه حوزه علمیه قم
۲۶ خرداد ۱۴۰۰