انصاری پور رییس هیات هاکی اصفهان شد.

مهران انصاری پور با کسب ۱۴ رای از مجموع ۱۵ رای ماخوذه برای مدت چهار سال بعنوان رییس هیات هاکی استان اصفهان انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون هاکی ، مجمع انتخابی هیات هاکی استان اصفهان پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ با حضور بهرام قدیمی رییس فدراسیون هاکی ، مدیرکل ورزش و جوانان استان ، نماینده وزارت ورزش و جوانان ، رییس هیات ورزش های دانشگاهی استان ، نمایندگان شهرداری و بسیج ورزشکاران ، نمایندگان بازیکنان و داوران و مربیان ، روسای هیات هاکی شهرستان های سمیرم ،تیران و کرون و دیگر اعضای مجمع انتخاباتی در سرای ورزشکاران اصفهان برگزار شد و مهران انصاری پور با کسب ۱۴ رای از مجموع ۱۵ رای ماخوذه برای مدت چهار سال بعنوان رییس هیات هاکی استان اصفهان انتخاب شد.
دکتر قدیمی در این مجمع گفت: اگرچه میدان اقتصادی ورزشی هاکی آنطور که باید پیش بینی نشده اما با این وجود تمام امکانات و تجهیزات لازم برای توسعه این رشته را در استان‌ها را فراهم کرده‌ایم.
جواد محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در این مجمع در گفت: افتخارات اخیر کسب شده توسط تیم‌های ملی آقایان و بانوان در هاکی نشانه مدیریت صحیح و پیشرفت برنامه محور در این رشته بوده و لازم است با اتحاد و همدلی شرایطی ایجاد شود تا اتفاقات خوبی در انتظار رشته هاکی کشور باشد.
همچنین آزاده وسیلی بعنوان نایب رئیس، علی‌اکبری محمودی خزانه‌دار، نفسیه گلشیرازی، علی سلطانی  و فرزاد زیدی بعنوان  اعضای هیات رئیسه هیات هاکی استان اصفهان انتخاب شدند.

  • 19:13
  • 1402/02/21
  • 16061